Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firması 1992 Yılından bu yıla kadar müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst zirvede olması için kuruldu Şirketimizin önemli yatırımlarla birlikte elde ettiği kaliteli araçlar, taşımacılık için çok önemli bir yeri göstermektedir. Sessiz taşımacılık, garantili hizmet ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir sunum için, evden eve nakliyat önemli bir rekabet içerisindedir.

Sarıyer Nakliyat peki evden eve nakliyat ücretleri konusunda sabit belirleyici fiyat anlayışına sabit ve kesinlikle ekstra bir ev taşıma ücreti talep etmemektedir. Firmamız kendine uygun rekabet koşullarını gerçekten sizin için her zaman iyi bir fırsat haline getirmektedir.

Evden Eve TaşımacılıkEvden Eve Taşımacılık Hizmetleri Nasıl Oluyor

Evden eve taşımacılık özel nakliyat araçları ile eşyanızı hiçbir zarar görmeden istediğiniz yere kaliteli hizmet çerçevesinde taşımaktadır. Paketlenmekte olan eşyalar içerisinde kırılacak eşya var ise ayrı bir şekilde yerleştirilir ve özel olarak paketleme yapıldıktan sonra koruyucu ile güvene alınır.

Evden Eve Taşımacılık Firmasının verdiği hizmetler eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalkıştığında hem eşyalarınız zarar görebilir hem de büyük bir zaman kaybı yaşarsınız. Ev taşıma işleminiz’de nakliyat firmaları tarafından hizmet aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında istediğiniz yere monte edilir.

Evden Eve Nakliyat şirketleri gerekli eşyaları taşımakla ve eşyaları gideceği yere ulaştırmakla işini sonlandırmaz. Zarar görmemesi için paketlenen eşyalar tek tek ambalajlarından çıkartılarak monte edilmesi gereken ürünler var ise monte edilir. Eşyalar yerine yerleştirilir ve başka bir istek veya talebiniz yok ise hizmet o şekilde sonlandırılır.

Şehirler arası evden eve nakliyat


Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri Nasıl Yapılır

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ülkemizde asker, polis, öğretmen ve memur gibi meslekleri icra edenler oldukça sık tayin olup görev yeri değiştirdikleri için hayatları boyunca birçok kez taşınmak zorunda kalıp bu firmalarla çalışmışlardır. Bir firma ile anlaşmadan önce o firmayı biraz araştırmamız gerekmektedir. Acaba firmanın nakliye için kullandığı araçlar eşyalarınızı taşımak için uygun mu tasarlanmış,

İstanbul Şehirler arası Nakliyat Firması olarak mı bu işi yapıyor, taşıma asansörü mü kullanıyor yoksa eşyaları merdivenlerden mi çıkarıyor? Eskiden insanlara yardım edecek böyle firmalar yoktu ve taşınacak insanlar öncelikle evde hummalı bir çalışma içine girerlerdi. Önce karton koliler bulunur ve ufak tefek eşyalar bu kolilere koyularak ambalajlama . Diğer büyük ev eşyaları a taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlama .

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firması Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi, hızlı bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesi firmamız tarafından değer verilen ilkeler arasındadır. Araçlarda eşyaların sabitlenmesi ve böylelikle sarsılma sırasında düşme, çarpma ve kırılma gibi vaziyetlerin yaşanmaması sağlanmaktadır. Ev Eşyalar sigortalanarak, rastgele bir kazadan doğacak mağduriyetlerin giderilmesi mevzu bahis olmaktadır. Şehir içi nakliyat hizmetleri, profesyonel ekip ve çağdaş araçlarla gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması hizmetle beraber ücrette de değişikliğe sebep olmaktadır. Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konuların etki etmesiyle ortaya çıkar.
Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir.

(X kişi 2+1’lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi) Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; Batı Şehirde bulunan 2+1’lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1’lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır. Bunun birinci sebebi Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. (Yürüme mesafesi)

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken durumun farkına vardığını görürüz. Fakat dediğimiz gibi “Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz.”

Evden Eve Nakliyat konusunda tavsiye arayışınız var ise taşıma konusunda daha önce kötü tecrübeler ile karşılaşmış olma olasılığınızın yüksek olduğu düşünülebilir.

Sarıyer Nakliyat ile Nakliye tavsiyesi almanıza gerek kalmaz çünkü kendi içindeki işleyişi ve size sunulan teminatlar ile tüm eşyalarınız garanti altındadır, olası bir aksilik durumunda birbirini garanti eden işleyişi ile sorununuz kısa sürede çözülerek hiçbir zarara uğramadan taşınma işleminiz gerçekleşmiş olur.

Sarıyer Nakliyat’ a gelen yeni taşıma taleplerinin %60’ ını tavsiye ile gelen müşteriler oluşturmaktadır. Siz de bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formumuz’dan bize ulaşarak taşıma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir , dilerseniz 7/24 ulaşılabilir telefon hattımızdan da görüşme yapabilirsiniz.