Sarıyer Eşya Depolama Firması

Sarıyer eşya depolama

Sarıyer eşya depolama eşyalarınızı belirli bir süre korunma saklanması. Sarıyer Eşya depolama ihtiyacınız için güvenli rutubetsiz garantili pratik kolay ev eşyası depolama alanlarımız hizmetinizdedir. Eşya depolama alanları nem rutubetten uzak son derece modern olarak eşya depolama hizmetleri sunmak için tasarlanmıştır Sarıyer ev ve ofis eşyası depolama hizmetleri.

Sarıyer Ev eşyası depolama hizmetlerimiz öncelikle ev eşyaların resimleri çekilir ev eşya listesi iki nüsha olarak hazırlanır karşılıklı iki nüsha eşya depolama sözleşmesi yapılır karşılıklı imzalanır. Eşya depolama taşıma sürecinde her tür tehlike, hasara karşı sigortalanarak depolanacak eşyalar koruma altına alınır.

Sarıyer Ev Eşyası  depolama Ücretleri

Sarıyer Eşya Depolama Ücretleri  sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep veya hizmet satın almanız ile başlar. Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üzerinden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak depo alanı ayrılmaktadır.

Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerden temsilcilerimiz size eşya depolaması konusunda bilgi verir. Sistemiz her türlü  eşyası depo alanı verilmektedir, ancak depolanacak eşyaların tehlikesi olmaması durumunda depolama yapılmaktadır.

Depolanan tüm eşyaların listesi çıkartılıp müşteri/firma teslim tutanağı ile eşyalar depolaması yapılmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından alınan tüm eşyalar etiket ,paketlenmesi ve paket içerisinde neler olduğu not alınarak paket üzerine belirtilir. Tüm depolama alanlarımız kapalı sistemde olup müşterin isteğine uygun kilitleme(şifreli veya Anahtarlı) sistemi yapılmaktadır.

En Kaliteli Depolama Hizmetleri Sarıyer’de Açılmıştır

Sarıyer depo ile depolanan tüm eşyaların sigortalı olup tüm maddi zararları karşılamaktadır. Depolama alanlarımız rutubet ,elektrik, su, doğal gaz, vs.. tüm zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik olup eş zamanlı güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir.

Türkiye’de eşya depolamada en kaliteli sistemlerine sahip olan,  Sarıyer Depolama eşyalarınızı güvenliğini ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır. Sizde fazla eşyalarınızı Sarıyer boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek fazla eşyalarınızı depolama alanlarında aylık olarak depolama yaptırabilirsiniz.

Sarıyer Evden Eve depolamanın kuruluş amaçlarında daha rahat yaşam alanları oluştura maddi ve manevi değeri olan eşyaların ekonomik fiyatlar ile güvenilir koşullarda depolama hizmeti sunmaktadır. Sarıyer Depolama eşyalarınızı belirli bir süre korunma saklanması. Sarıyer Eşya depolama ihtiyacınız için güvenli rutubetsiz garantili pratik kolay ev eşyası depolama alanlarımız hizmetinizdedir.